Ana sayfa

Jinan Hope-Wish Photoelectronic Technology Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Jinan Hope-Wish Photoelectronic Technology Co., Ltd.

Hope-Wish, Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri entegre eden profesyonel bir güvenlik kamera sağlayıcısıdır. Pekin, Çin merkezli Hope-Wish, şimdi Şanghay, Shenzhen, Chengdu ve Shenyang gibi Çin'de büyük şehirlerde ofisleri var. Şirket, yaklaşık 100 patent ve 20'nin üzerinde yazılım telif hakkı sahibidir. Bu sektörde yaklaşık 10 yıllık tecrübesi ile. % 45 Ar-Ge ve% 36'nın üzerinde yüksek lisans mezunu 200'den fazla çalışanımız var. 3 adet Üretim Merkezi, 4 adet Ar-Ge Departmanı ve 1 adet Kalite Kontrol Departmanı kurduk.

PTZ termal görüntüleme kamerası Hope Kızılötesi lazer gece görüş kameraları ve uzun menzilli IR / EO gözetleme sistemi ile Umut-İstek, sınır güvenliği, liman ve havaalanı bölgesi, demiryolu ve otoyol gözetleme, orman koruması, yağ güvenliği ve diğer bir çok güvenlik için çok iyi çözümler sunar .

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Dilek dilemek

No. Çalışanları : 100~200

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Firma Servisi

Teknik Destek ve satış sonrası servis

Şirket takım

Hope-Wish gece görüş kızılötesi lazer kamera ve uzun menzilli termal görüntüleme araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Güvenlik sektöründe on yıldan fazla deneyime sahip benzersiz profesyonel ve yetenekli bir ekipten oluşan bir ekip.
% 45 Ar-Ge ve% 36'nın üzerinde yüksek lisans mezunu 200'den fazla çalışanımız var. 3 adet Üretim Merkezi, 4 adet Ar-Ge Departmanı ve 1 adet Kalite Kontrol Departmanı kurduk.
Hope-Wish tarafından üretilen kameralar, havaalanı, petrol sahası, güvenli şehir, arama ve kurtarma, sıcaklık tespiti, navigasyon, demiryolu, otoban ve orman yangını önleme gibi alanlarda yaygın olarak uygulanmaktadır.